• Volvo Car - Дніпро
  Volvo Car - Дніпро
  Volvo Car – Дніпро це найбільший в Європі, флагманський дилерський центр Volvo, побудований відповідно до новітніх стандартів Volvo Retail Experience (VRE).

  Автоцентр Volvo Car - Дніпро виконаний у повній відповідності з останніми стандартами бренду і є найбільшим у Європі. Загальна площа території 3300 м2, дозволяє розмістити більше 10 автомобілів на експозиції.

  Для комфорту наших клієнтів, створена окрема зона видачі авто і кімнати для переговорів.

  До ваших послуг у нашому автосалоні:
  професійна консультація фахівців високого рівня та повний модельний ряд автомобілів Volvo; повний комплекс послуг пов'язаних з продажем нових автомобілів, включаючи тест-драйв (без попереднього запису), страхування, лізинг, кредит,trade-in(обмін автомобіля з пробігом на новий з доплатою різниці вартості); гарантія від заводу-виробника. Продаж оригінальних запасних частин і аксесуарів; для юридичних осіб, передбачено відділ по
  Днепр, вул. Княгині Ольги, 19-Б на карте
  (056) 720-90-90,
  (096) 400-29-28
  14  предложений
 • Avtosale.ua
  Avtosale.ua

  21 салон
  1615  предложений
 • Bebko-Auto "Евро-Авто"
  Bebko-Auto "Евро-Авто"
  Автосалон «Евро-Авто» - один из сети автосалонов «Bebko-Auto» - официальный дилер Volvo в г. Херсоне. Модельный ряд автосалона представлен автомобилями Volvo S60, S80, C30, XC 60, XC70, XC90. Наши клиенты пользуются услугами автосервиса, могут приобрести запчасти и дополнительные аксессуары на свой автомобиль.
  С 2005 г. получено официальное дилерство по продаже и обслуживанию автомобилей торговой марки Вольво. Построена станция технического обслуживания по нормам и стандартам Импортера, для осуществления сервисного обслуживания и ремонта автомобилей торговой марки Вольво. Осуществляется деятельность по продажам автомобилей и запчастей, сервисное обслуживание.

  ОПИСАНИЕ ПРОДУКЦИИ (УСЛУГ)
  Осуществление предпродажной подготовки автомобилей торговой марки Вольво.
  Продажа автомобилей и запчастей, торговых марки Вольво.
  Оказание полного спектра услуг по гарантийному постгарантийному и другому
  Херсон, Николаевское шоссе 4км на карте
  (067) 553-80-54,
  (0552) 41-02-63
 • Volvo Car – Київ Аеропорт
  Volvo Car – Київ Аеропорт
  Ласкаво просимо до «Volvo Car – Київ Аеропорт»
  У квітні 2016 року в одному з кращих автомістечок України розташованому в 7 хвилинах їзди від Києва по Бориспільському шосе, відчинив свої двері новий офіційний дилерський центр - «Volvo Car – Київ Аеропорт». 
  «Volvo Car – Київ Аеропорт» це Перший та Єдиний в Україні, флагманський дилерський центр Volvo, побудований відповідно до новітніх стандартів Volvo Retail Experience (VRE).
  «Volvo Car – Київ Аеропорт» надає своїм клієнтам повний спектр унікальних та вже звичних послуг:
  - Найкращі тест-драйви всього модельного ряду Volvo на єдиній в Києві швидкісній Бориспільській трасі, а також офроад маршрут для 4х4;
  - Унікальні послуги: «ВіДі Аеропорт Сервіс», Власна програма лояльності в партнерстві з WOG, Ощадбанком  та MasterCard;
  - Власні страхові продукти спільно з «CREDIT
  Киев, Бориспільське шосе (поворот на Аеропорт) 7 хвилин від Києва на карте
  (044) 591-75-75
 • Автоломбард КарСтар
  Автоломбард КарСтар

  CarStar – Центр автомобильных услуг - это:
  Автоломбард Комиссионная плошадка Удаленная продажа Справка-счет Аванс+Продажа и многое другое. Полный спект услуг для Вашего удобства.
  CarStar – Центр автомобильных услуг, который поможет в решении   этих и других  задач, связанных с автомобилем. 
  Центр автомобильных услуг полного цикла Минимальная комиссия Приятные цены на услуги Работа на условиях договора Быстрое принятие решения Широкий спектр дополнительных услуг Ответственный подход к делу Опытная  команда
  3 салона на карте
 • АВТОПАРК-РІВНЕ
  АВТОПАРК-РІВНЕ
  Центр з продажу та сервісного обслуговування автомобілів "Автопарк" на вул.Київській,101а в м.Рівне відкрився в 2006 році. На його території побудовано п'ять концептуальних автосалонів ведучих світових автовиробників BMW, Volvo, Mazda, Mitsubishi, Ford. 
  Компанії, що входять до групи "Автопарк"  працюють в автомобільному бізнесі  з 1997 року і є офіційними дилерами відповідних автоімпортерів України. Нові дилерські центри об'єднують автосалони, зони сервісного обслуговування автомобілів та відділи продажу запчастин. Обладнані за стандартами автовиробників, оснащені найсучаснішим обладнанням підприємства-дилери мають змогу надавати послуги клієнтам на найвищому рівні. "Автопарк" на вул. Київській,101а в м.Рівне – це просторі шоу-руми, комфортні зони очікування та відпочинку для клієнтів, вільний доступ до інтернету через Wi-Fi. Компанії групи "Автопарк" завоювали довіру та повагу своїх кліентів завдяки висококваліфікованому персоналу,
  Ровно, вул. Київська, 101 а на карте
  (0362) 64-20-57; (0362) 64-20-54 - BMW,
  (0362) 64-20-66 - FORD,
  (0362) 64-20-86 - VOLVO,
  (0362) 62-20-94 - MAZDA,
  (0362) 62-33-90 - Mitsubishi
 • Автоцентр Віннер Автомотів
  Автоцентр Віннер Автомотів

  Компанія «Віннер Автомотів» - офіційний дилер Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover.
  Наша компанія є однією з найбільш динамічних за темпами розвитку, про що свідчить зростаюча кількість клієнтів, більшість із яких стають постійними. Весь процес співробітництва з клієнтом оснований на єдиному принципі: «Клієнт  – наш Бос».

  «Віннер Автомотів» пропагує новий підхід до автомобільного бізнесу. Репутація, відповідальність, відкритість, лідерство – це корпоративні цінності нашої компанії.

  Наша гордість – це унікальна споруда мультибрендового автоцентру «Віннер Автомотів», аналогів якій немає ні в України, ні навіть у Східній Європі за розмахом, сучасністю, вишуканістю та високими стандартами. 

  Автоцентр «Віннер
  Киев, пр. Московський, 24д на карте
  (044) 496-00-06,
  (044) 496-45-83
 • Викинг Моторз
  Викинг Моторз
  Автосалон Викинг Моторз, являясь официальным дилером концерна Volvo на Украине, представляет Вашему вниманию одни из самых безопасных, комфортных, ультрасовременных, как в отношении дизайна так и в области технического оснащения, автомобили Volvo.

  Учитывая, что все представленные в нашем салоне автомобили имеют сертификат соответствия качеству и адаптированы для эксплуатации на дорогах и в условиях климата Украины, уверены, что Volvo от Викинг Моторз заслуживают внимания со стороны корпоративных клиентов.

  График работы:
  Пн-Пт: с 08.00 до 20.00 
  Сб-Вс: с 10.00 до 20.00


  Киев, Кольцевая Дорога, 18 на карте
  (044) 391 11 00
 • Полтава-Автосвит
  Полтава-Автосвит

  ТОВ ДК «Полтава-Автосвіт» входить у склад групи компаній «Автоцентр на Фрунзе». Історія розвитку компанії почалася зі створення ТОВ «Полтава-Автосвіт» в жовтні 2005 р.
  У 2006 р. ТОВ «Полтава-Автосвіт» та ТОВ «Віннер Імпортс Україна» підписали дилерський договір за яким Полтава Автосвіт було отримано статус офіційного дилера марки Ford в Полтаві та Полтавському регіоні.
  В грудні 2007 р. введено у експлуатацію концептуальний автоцентр Форд, загальна площа якого склала 750 м.кв., у тому числі цех на 11 машино-постів із боксом мийки та шоу-рум на 7 автомобілів.
  Основною метою нашої компанії є задоволення попиту кожного відвідувача танадання можливості придбання авто будь-якого класу - від бюджетного до преміум.

  Сьогодні ДК «Полтава-Автосвіт» надає повний перелік послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Ford в Полтаве та Полтавській області. Завжди в
  Полтава, вул. Фрунзе 148 на карте
  (0532) 61-38-38,
  (0532) 61-38-37
 • Роял-Моторс Volvo
  Роял-Моторс Volvo

  Royal Motors - официальный дилер всемирно известного автомобильного бренда Вольво. В нашем автосалоне представлена вся модельная линейка автомобилей Volvo: вы можете купить внедорожники XC60, XC70, XC90; универсалы V50, V60, V70; седаны S40, S60 и S60.

  Широкий ассортимент вариантов отделки, аксессуаров и дополнительного оборудования позволят подобрать индивидуальную комплектацию по вашему усмотрению. Заказ, сделанный у нас сразу же поступит на головной завод Volvo и Вы сможете купить авто в кратчайшие сроки как в кредит, так и за наличный расчет.

  В салоне Роял Моторс вы встретите высокопрофессиональных консультантов, которые предоставят Вам исчерпывающую информацию о комплектации и технических характеристиках понравившегося автомобиля, дадут свои рекомендации и помогут сделать правильный выбор. Наши менеджеры любят свою работу и регулярно проходят тренинги, которые проводятся представительствами автомобильных компаний, доверивших нам право
  Одесса, ул. М. Грушевского, 39 Б на карте
  (048) 734-18-00
 • Скандик Моторс
  Скандик Моторс
  Починаючи з 1994 року компанія «Скандик Моторс» є офіційним дилером легкових автомобілів Volvo у Дніпропетровській області. Діяльность нашої компанії спрямована на досягнення спільної мети Volvo – бути першими серед автомобільних брендів у задовільненні потреб клієнтів та у якості обслуговування. Для нас важливо, щоб кожен клієнт обрал саме той автомобіль, про який давно мріяв.

  Переваги офіційного дилера Volvo – компанії «Скандик Моторс»:
  розташування сучасного шоурума площею 300 м2 в центральній частині міста Дніпропетровська завжди у наявності великий вибір автомобілів модельного ряду Volvo від компактного хетчбека V40 до стрімкого ХС90, крім того, Ви можете замовити автомобіль в індивідуальній комплектації придбання автомобілів Volvo з пробігом та прозорою сервісною історією авторизований сервісний центр, який здатен запропонувати унікальні розробки, оригінальні запасні частини та 19-річний досвід професійних технічних
  Днепр, ул. Сирко, 47 на карте
  (056) 370-13-41