Автосалоны Jaguar

показать салоны на карте
 • Авто Граф М Jaguar
  Авто Граф М Jaguar
  КОМПАНИЯ «АВТО ГРАФ М» ОФИЦИАЛЬНЫЙ ДИЛЕР JAGUAR
  Сегодня в 3S центре «Авто Граф М» Вас встретят профессиональные консультанты и предоставят наиболее полную информацию о модели, которая Вас заинтересовала. По желанию Вы можете заказать автомобиль с индивидуальной комплектацией, выбранной из большого количества дополнительных опций, предлагаемых Jaguar.

  Также компания «Авто Граф М» предлагает Вам все преимущества официального сервиса Jaguar: гарантия производителя; сертифицированный персонал; полный комплекс услуг от диагностики и технического обслуживания до сложного ремонта, в том числе кузовного; широкий ассортимент запасных частей и аксессуаров; комфортные условия ожидания.
  Отдел продаж:
  Пн-Пт: 9:00 — 19:00
  Сб: 9:00 — 17:00
  Вс: 10:00 — 17:00
  Отдел сервиса:
  Пн-Пт: 9:00 — 18:00
  Харьков, ул. Большая Панасовская, 29 на карте
  (057) 766-88-99
  35  предложений
 • Avtosale.ua
  Avtosale.ua

  21 салон
  1615  предложений
 • Автоцентр Віннер Автомотів
  Автоцентр Віннер Автомотів

  Компанія «Віннер Автомотів» - офіційний дилер Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover.
  Наша компанія є однією з найбільш динамічних за темпами розвитку, про що свідчить зростаюча кількість клієнтів, більшість із яких стають постійними. Весь процес співробітництва з клієнтом оснований на єдиному принципі: «Клієнт  – наш Бос».

  «Віннер Автомотів» пропагує новий підхід до автомобільного бізнесу. Репутація, відповідальність, відкритість, лідерство – це корпоративні цінності нашої компанії.

  Наша гордість – це унікальна споруда мультибрендового автоцентру «Віннер Автомотів», аналогів якій немає ні в України, ні навіть у Східній Європі за розмахом, сучасністю, вишуканістю та високими стандартами. 

  Автоцентр «Віннер
  Киев, пр. Московський, 24д на карте
  (044) 496-00-06,
  (044) 496-45-83
 • ВиДи ПАУЭР
  ВиДи ПАУЭР

  Компанія «ВіДі-ПАУЕР» — офіційний дилер Jaguar Land Rover

  Автомобілі Land Rover заслужено називають кращими позашляховиками у світі. За свою 60-річну історію вони підкорили практично всі країни та континенти. Адже лише ця марка дарує захоплюючі пригоди, контроль і панування на дорозі, упевненість в будь-яких умовах і підкорення безмежних просторів світу. Усі можливості відкриваються перед Вами, коли Ви сідаєте за кермо автомобіля Land Rover.

  Ми раді повідомити, що, починаючи вже з середини березня, компанія «ВіДі-ПАУЕР» стала частиною великої сім’ї Land Rover.

  У новому шоурумі площею 650 м.кв., що дозволяє розмістити 8 автомобілів, ми розмістили всю офіційно представлену лінійку Land Rover в Україні — від легендарного Defender до розкішного Range Rover.

  Своїм Клієнтам ми пропонуємо найвигідніші умови придбання й обслуговування автомобілів Land Rover.

  Для
  Киев, вул. Велика Кільцева, 58 на карте
  (044) 591-00-00